Únor 2017

My daily routine (Monday)

28. února 2017 v 18:00 | emo ♥ |  Z mého života
Po noci plné filmů a čtění nedělního večera, se v 6 hodin probouzím do ještě setmělého pokoje. Asi tak pět minut mi trvá než se mi podaří porazit nutkání znovu usnout a konečně vstát. Rozsvítím světlo a mířím přímo do koupeln, kde si umyju vlasy. Zabalím je do ručníku a začínám s líčením což mi netrvá zrovna moc dlouho. Pak čeká nekonečné rozhodování co na sebe. Nemusím naštěstí řešit, zda k sobě jednotlivé kousky oblečení k sobě barevně ladí. Ladí vždy, protože mám jen černé oblečení. Rozhodování je tedy jen mezi tím,. zda si obléknu šaty, sukni, kalhoty a nebo legíny. Když se konečně rozhodnu a obléknu se, zjistím, že už nestíhám a rychle si vysouším, vyžehlím a následně doupravím vlasy. To mi trvá docela hodně dlouho, takže si dám nějaké učení do tašky a na snídani už není čas. Do školy přicházím kolem čtvrt na osm takže mám ještě chvíli čas učit se na případnou písemku. První hodinu téměř usínám a lituji že jsem šla včera spát tak pozdě. Když konečně přežiji celý den školy, vracím se domů. Doma většinou není nic k obědu, protože mamka je v práci a nestíhá tedy uvařit a vaří až když se vrátí. Vrací se ve stejnou dobu když já přicházím, ale jede ještě nakoupit a tak musím počkat, nebo si něco uvařit sama. Většinou volím druhou variantu a hledám doma něco, co by se dalo uvařit. Když nenajdu žádné jídlo v pytlíku, udělám pizzu z mrazáku a nebo si uvařím jen samotné těstobiny, ke kterým si pak dám sýr. (Ano, umím vařit i normální jidlo, ale jsem na to moc líná xD) Po obědě jdu do pokoje, kde si sednu do postele k počítači. Přemýšlím o dalších článcích na blog a většinou pak usnu a spím třeba až do 6hodin večer, kdy mě pak přijde zbudit mamka. To už jsem zase celkem vyspaná a čtu si. Pak si pouštím písničky a píšu. Píšu různé jakési příběhy co jsem vymyslela když jsem se nudila ve škole a domýšlím je. Potom začnu přemýšlet nad tím, jaké by to bylo mít jednoho z těch kluků kterého jsem vymyslela ve svém příběhu. Jsem vzhůru třeba i do půl třetí do rána a jen takhle přemýšlím. Když už začínám být moc smutná jdu raději spát. Vždy než usnu, začnu si vyčítat, že jsem zase nešla spát dřív, že budu zase nevyspalá....


Tak snad se vám článek líbil a uvdíme se zase příště :)

Suicide room

26. února 2017 v 12:36 | emo ♥ |  Recenze
Suicide room (Sala samobójców), Tedy místnost sebevrahů je polský film z roku 2011. Jakub Gierszał v hlavní roli Dominika má mnoho přátel, bohaté rodiče a vše co si jen může přát. Ale jeden nevinný polibek všechno změní. Začíná se stranit okolí, všechen svůj čas tráví u počítače. Schází se s neznámou dívkou, která ho zavede do "místnosti sebevrahů", ze které není úniku. Chycen do pasti utkané z jeho vlastních emocí, se Dominik zaplétá do sítě intrik a postupně ztrácí to, čeho si nejvíce vážil.

Mé hodnocení: ★★★★★
Hodnocení CSFD: 72%

Můj názor: Tenhle film mě dostal. Je to jeden z mých vůbec nejvíce oblíbených! Má děj, je víc než dost pravdivý, procítěný ale bohužel nemá "happyend". I přesto jak je smutný, mohla bych na něj koukat pořád dokola. Líbí se mi jak je brané z reálného světa a i z toho internetového chatu. Je to zase trochu jinak pojatý film a určitě stojí za to se na něj kouknout. Je to sice v polštině, jsou k němu i titulky. Film jsem viděla už asi stokrát a ještě se na něj asi stokrát podívám protože je to podle mě jeden z těch lepších filmů :)
Viděli jste tento film? Líbil se vám?

100 things about me ♥

25. února 2017 v 10:42 | emo ♥ |  Tagy
Ahojte, dnes jsem si pro vás připravila článek 100 things about me, tak snad se vám bude líbit a o trochu víc mě tím poznáte :)